"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Створення сайтів на wordpress

Яка користь з сайту, який ви не можете оновити самостійно. Швидко змінити інформацію без системи керування контентом (CMS) дуже важко. Ми допоможемо створити сайт на WordPress або перенести Ваш сайт на найпопулярнішу CMS wordpress.

sozdanie-saitov-na-wordpress

Чому створення сайтів на WordPress?

  • Одна з найпопулярніших безкоштовних платформ із відкритим вихідним кодом.
  • Величезна кількість навчальних уроків та інструкцій.
  • Безліч безкоштовних тем і плагінів, які розширять функціонал вашого сайту.
  • Швидке навчання роботи з адмін-панеллю.
  • Легкість у керуванні сайтом.
  • Регулярні оновлення платформи (нові технології та безпека сайту).

Компанія “Ф1 Сервіс” пропонує як рішення створення сайту на wordpress з нуля (або сайт під ключ), так і перенесення вже готового дизайну або верстки на вордпрес. Пріоритетом нашої компанії це робота з маленькими та частими проектами, але також є великий досвід роботи у створенні інтернет магазинів на wordpress + woocommerce. Дана зв’язка дозволяє швидко створити інтернет магазин для продажу ваших товарів по всій Україні та за її межами.

Приклади створення сайтів на WordPress ви можете подивитися в нашому розділі створення сайтів, а також одразу зможете ознайомитись з цінами на створення сайтів у Білій Церкві.

У нас є досвід у розробці на РНР/Jquery і велика практика у розробці та доопрацюванні тем для Вордпрес.

Напишіть максимально багато інформації – бюджет сайту, вимоги, дедлайн – і ми постараємося максимально швидко відповісти вам. Якщо ми зайняті іншим проектом, то домовимося про дату, коли ми можемо розпочати створення сайту на wordpress для Вас.

Завжди готові до співпраці.