"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Ремонт монітора Біла Церква

Проводимо ремонт моніторів у Білій Церкві. Ремонтуємо ЖК монітори (ремонт LCD моніторів). Наші фахівці зроблять діагностику поломки монітора, після чого можуть зробити ремонт як простої поломки, такої як заміна здутих або висохлих конденсаторів, так і зі складною поломкою: відремонтують плату управління або займуться ремонтом блоку живлення монітора. Також при необхідності робимо прошивку монітора (часто при неполадках з живленням злітає прошивка монітора і навіть після ремонту БП він не включається, і йому може допомогти заміна всієї плати управління, або заміна прошивки).

Найчастіші поломки РК моніторів:

  • здуття конденсаторів на платі блоку живлення (або несправність блоку живлення на нових моніторах);
  • вихід з ладу трансформаторів на РК-моніторах з ламповим підсвічуванням, або несправність самої лампи;
  • вихід з ладу плати керування монітором або пошкоджена прошивка монітора;
  • розбита матриця монітора, розбитий екран (на жаль, на відміну від ноутбуків, до моніторів дуже важко знайти окремо матрицю, тому в даному випадку вам доведеться купити новий монітор (як виняток можна купити монітор з неробочою платою управління і поміняти місцями комплектуючі)

Увага: у нашому сервісному центрі ми не робимо заміну ламп на матриці (бо в більшості випадків при заміні втрачається якість і рівномірність підсвічування).

Також ми не приймаємо ремонт ЕПТ монітори (CRT) т.к. дана технологія є застарілою і ремонт таких моніторів є не доцільним (деталі та робота можуть бути дорожчими ніж купівля б.у. такого ж чи краще монітора на сайтах оголошень).