"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Заміна матриці Біла Церква

Перестав працювати чи тріснув екран ноутбука? Вам допоможе заміна матриці ноутбука.

Вартість заміни матриці ноутбука становить від 400 грн + вартість матриці (Стандартна LED 15.6 залежно від виробника — від 1400 грн)

Найчастіше заміна матриці ноутбука відбувається через механічне пошкодження (розбитий екран ноутбука або тріщина в будь-якій його частині). Також заміна матриці ноутбука може знадобитися через занадто тьмяне зображення, відсутність підсвічування або навпаки: весь екран світиться білим кольором. В старих ноутбуках можлива несправність ламп підсвічування або інвертора (деякі майстри роблять заміну самих ламп, що призводить до втрати якості підсвічування, наш сервісний центр здійснює заміну матриці повністю на старому ноутбуці, що дозволяє відновити необхідну якість зображення). Також, знаючи модель старого ноутбука, можна замінити лампову матрицю (CRT) на світлодіодну (LED-матриця) з використанням блока живлення та перехідника замість інвертора.

Так як не всі типи матриць є в наявності, попередньо повідомте нам модель вашого ноутбука онлайн-заявці або зв’язавшись із нами по телефону. Після цього наш менеджер замовить матрицю у постачальників і зв’яжеться з вами, щоб повідомити, коли матриця буде в нашому сервісному центрі та залишкову вартість ремонту по заміні матриці в Білій Церкві.

Також при замовленні заміни матриці необхідно враховувати, що в одній моделі ноутбука можуть використовуватися різні матриці (матова матриця або глянсова + різні маркування, а також слім-матриця у тонких ноутбуків з різним розміщенням кріплень) тому необхідно вказати модель ноутбука і модель матриці, або просто принести ваш ноутбук на ремонт до нас для діагностики і ми подивимося яка модель матриці у вашого ноутбука.

У випадках коли, крім матриці, пошкоджена рамка ноутбука або вся кришка ви також можете замовити їх заміну.