"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Співпраця із сервісними центрами по Україні

Компанія “Ф1 Сервіс” пропонує співпрацю з іншими сервісними центрами по всій Україні.

Ми готові працювати як підрядна організація з вашим клієнтом у Білій Церкві та Київській області по  заправці картриджів та обслуговування комп’ютерної техніки або ж налагодити поставку картриджів або техніки у ваше місто через кур’єрські служби по всій Україні.

Маємо великий досвід у партнерській роботі з обслуговування комп’ютерної та друкарської техніки, а також заправки картриджів з великими торговими мережами Київської області.

partnerЗавдяки співпраці з нами ви зменшите свої витрати на роботу в нашому регіоні,

а також збільшіть швидкість реагування на заявки із заправок картриджів та ремонту техніки. Також ми пропонуємо регулярне ТО комп’ютерної та друкарської техніки для продовження терміну їх експлуатації та збільшення інтервалів між ремонтами.

Також для партнерів ми пропонуємо спеціальні ціни на заправку та відновлення картриджів, а також пропонуємо роботу за схемою “вічний картридж” у Київській області, що дозволяє оптимізувати ваші витрати на обслуговування ваших клієнтів.

“Вічний картридж” по всій Україні:

У нашому сервісному центрі є можливість поставки картриджів “Ф1 Сервіс” в інші міста України для того, щоб Ви могли запропонувати своїм клієнтам послугу вічний картридж у своєму місті.

Гарантійне обслуговування вашої техніки у нашому сервісному центрі

Сервісний центр “Ф1 Сервіс” готовий запропонувати ремонт техніки вашого виробництва (комп’ютери, друкарська техніка, ДБЖ, аудіосистеми, монітори, планшети тощо) у нашому сервісному центрі у Білій Церкві. Також ми готові забезпечити приймальний пункт для гарантійного ремонту з наступним відправленням до вас на ремонт або заміну техніки, після якої ми видаємо товар клієнту.

Зв’яжіться з нами поштою office@f1service.com.ua або за телефоном 067-322-35-43 і ми обговоримо з Вами варіанти співробітництва.

Готові виступити як підрядники для виконання обслуговування комп’ютерів та друкарської техніки в супермаркетах, торгових компаніях, виробничих підприємствах.

Співробітництво щодо створення сайтів

Якщо у вас є замовлення на сайтах, але немає виконавця, то ми готові виступити підрядниками у створенні сайтів. Можливе як виконання замовлень із Вашим посередництвом (ми виставляємо Вам ціну та виконуємо ваше замовлення сайту, а ви самі працюєте із замовником) так і повне ведення клієнта з вашою винагородою.