"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Створення сайтів у Білій Церкві

Замовити сайт у Білій Церкві

При створенні кожного сайту ми завжди індивідуально підходимо до його створення, враховуючи його тип, призначення, необхідну функціональність.
Враховуючи все це, вартість створення сайту може відрізнятись від основних тарифів на створення сайту, залежно від складності проекту та витрачених на нього ресурсів.

Створення сайту на WordPress

Основною платформою, на якій ми розробляємо сайти, є WordPress. Завдяки своїй поширеності вордпрес розвивається дуже швидко та технології, які використовуються при створенні сайтів завжди йдуть у ногу з часом. Також дана CMS дуже зручна для адміністрування сайту та гнучка у розробці (що дозволяє розробити практично будь-який сайт на даній системі). Детальніше почитати про те чому ми використовуємо вордпрес для створення сайтів?

Створення інтернет-магазину на Opencart

Для розробки інтернет-магазинів ми використовуємо opencart. Як і вордпрес, опенкарт є двигуном з відкритим вихідним кодом, з великою кількістю платних та безкоштовних модулів, що дозволяє значно скоротити вартість розробки інтернет-магазину. Також зробивши замовлення інтернет-магазину на опенкарті ви отримаєте величезний функціонал та зручну адмін-панель, для самостійного керування інтернет-магазином. Замовити інтернет-магазин на опенкарті

Ціни на створення сайтів

Для того, щоб Вам було простіше зорієнтуватися у цінах на створення сайтів, ми розділили послуги зі створення сайтів на декілька груп.

Тариф “Сайт візитка”

Вартість створення сайту візитки – від 5000 грн *

Що входить у створення сайту візитки:

 • Шаблонний дизайн сайту
 • Наповнення до 7 сторінок сайту
 • Слайдер на головному, галерея
 • Унікальний текст для головної сторінки завдовжки до 2000 символів
 • Система управління сайтом WordPress
 • Підключення до служб ведення статистики

Детальніше про створення сайту візитки в СЦ “Ф1 Сервіс”

Якщо Вам потрібно розмістити інформацію про ваше підприємство, створити сайт для фірми, викласти в інтернет інформацію про послуги, які ви надаєте, і про товар — то створення сайту візитки це найбільш економний і швидкий варіант заявити про себе.

* У вартість створення сайту не входить вартість хостингу та доменного імені

Тариф “Сайт під ключ”

Вартість створення сайту під ключ — від 9000 грн*

Що входить до базової вартості створення сайту під ключ:

 • Наповнення до 15 сторінок сайту
 • Індивідуальний дизайн сайту (1 варіант за ТЗ, кожен додатковий варіант оплачується окремо)
 • Слайдер на головну сторінку (а також можливе встановлення і на інших), галерея, форма зворотного зв’язку, блог (новинний блок)
 • Встановлення плагіна для SEO оптимізації сайту (теги, тайтли, ключові слова для кожної сторінки).
 • Унікальні статті для головної та інших сторінок (до 5000 символів у базовій вартості створення сайту під ключ).
 • Система керування сайтом WordPress.
 • Додаткові можливості обумовлюються при складанні ТЗ на сайт та оплачуються окремо

Замовивши сайт під ключ, ви отримаєте повноцінний сайт з унікальним дизайном і функціоналом необхідним саме Вам. Можливе додавання додаткових модулів, встановлення гугл-карти, інтеграція відео, додавання форми зворотного зв’язку, розробка онлайн-калькулятора, а також додавання інших можливостей. Створення сайту під ключ займає більше часу, ніж на сайт-візитку, але результат того вартий.

* хостинг та домен оплачуються окремо

Розробка інтернет-магазину

Вартість створення сайту під ключ – від 18900 грн *

До базової ціни розробки інтернет-магазину входить:

 • Створення інтернет-магазину на CMS Opencart
 • Наповнення статичних сторінок інформацією замовника, таких як “Про нас”, “Доставка”, “Оплата” тощо. (До 10 сторінок)
 • Початкове встановлення та налаштування категорій товарів. У пакет входить до 15 категорій, додаткові категорії оплачуються окремо або заповнюються замовником самостійно.
 • Наповнення створеного інтернет-магазину до 50 одиниць товару, наповнення великою кількістю товару обговорюється окремо, або здійснюється самостійно.
 • Індивідуальний дизайн інтернет-магазину (На вибір пропонується ескіз 2-х дизайнів, і подальше створення дизайну сайту з обраного ескізу)
 • Створення контенту для головної та інших сторінок (послуги копірайту) — до 5000 символів.
 • Встановлення та налаштування SEO-плагінів
 • Слайдер на головну, карта, форма зворотного зв’язку, зворотний дзвінок, налаштування модулів оплати та доставки

Можливе встановлення додаткових модулів оплати, доставки, створення прайсу тощо. за окрему платню.

* У вартість створення інтернет-магазину не входить вартість хостингу та домену

** Подальше наповнення товаром інтернет-магазину може проводити як замовник, так і сервісний центр за додаткову оплату

Також пропонуємо послугу зі створення Landing Page в Белій Церкві або продають сторінок для вашої компанії. Завдяки спрямованості сторінки саме на продаж конкретного товару, а не інформації про вас, дані сторінки є найефективнішими для продажу вашої продукції. Ми допоможемо Вам у створенні landing page, допоможемо прорекламувати в інтернеті ваш товар. Для сторінок, що продають, найбільш ефективними є реклама за ключовими словами в гугл і яндекс, а також реклама в соціальних мережах. Пишіть на пошту office@f1service.com.ua максимум інформації про товар, який ви хочете продати і про результат який хочете отримати, а ми надішлемо вам ціну даної послуги. Також можете написати нам Ваш бюджет, а ми зможемо написати, що на ці гроші ми можемо Вам запропонувати.

*Можливе додавання більшої кількості сторінок, підключення додаткових модулів, фотогалерей, модулів голосування, форм зворотного зв’язку за додаткову плату, ціна на додаткові послуги створення сайтів обговорюється окремо.

У нас можна замовити сайт або замовити інтернет-магазин по Україні. Замовити сайт у Білій Церкві, замовити сайт-візитку у Києві, замовити інтернет-магазин у Білій Церкві, замовити сайт у Вінниці та інших містах.