"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Встановлення систем відеоспостереження

Компанія Ф1 Сервіс пропонує послуги із встановлення систем відеоспостереження. Ми займаємось встановленням відеоспостереження по всій Україні.

Ми встановлюємо:

Як дізнатися вартість робіт та обладнання?

Для того щоб дізнатися ціну на встановлення відеоспостереження, надішліть нам технічне завдання на пошту office@f1service.com.ua або відправте онлайн заявку через сайт, щоб з Вами зв’язався наш менеджер. Ми підберемо обладнання відеоспостереження, яке підійде саме Вам.

За потреби наш фахівець виїде до Вас на об’єкт. Виїзд у межах Білої Церкви – безкоштовно! Гарантійне обслуговування та підтримка.Після здачі в експлуатацію, у разі виникнення будь-яких проблем з встановленим нами відеоспостереженням ми завжди надамо Вам допомогу в усуненні несправностей. Гарантія на монтаж та обладнання – 12 місяців з дня здачі в експлуатацію системи відеоспостереження. Відповідно, якщо система відеоспостереження вийде з ладу на вашому об’єкті, ми абсолютно безкоштовно полагодимо її (при роботах за межами Київської області ви сплатите лише виїзд на об’єкт).

Ми працюємо з проектами будь-якої складності та масштабу. Якщо Вам потрібно встановити камеру в кіоску, телефонуйте нам і ми допоможемо Вам. Ми встановлюємо камери, як у квартирах, так і на майданчиках заводів. Напишіть нам на пошту Ваше завдання і ми обов’язково його вирішимо.

Системи відеоспостереження під ключ. Ми займаємось встановленням систем відеоспостереження під ключ. Від вас потрібне лише технічне завдання. Ми беремо на себе виїзд та виміри на об’єкті, проектування (підбір типу камер, їх розміщення, схема прокладання кабелів, вибір систем відеоспостереження з бездротовою передачею даних тощо), вибір та закупівля обладнання для відеоспостереження під ваш бюджет та вимоги, монтаж та встановлення обладнання для відеоспостереження (монтаж камер, прокладання кабелів, налаштування бездротового зв’язку, встановлення записуючого пристрою DVR або сервера відеоспостереження), налаштування відеоспостереження, при необхідності підключення відеоспостереження до інтернету (останнім часом користується популярністю), гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання для відеоспостереження.

Головне в нашій роботі – якість.Незалежно від масштабу та вартості об’єкта, ми відповідально підходимо до виконання нашої роботи. Ми працюємо тільки з якісними постачальниками обладнання та кабелів та не використовуємо дешевих камер, які бояться перепадів температур та швидко виходять їх ладу. Для нас важливо, щоб система відеоспостереження працювала чітко та надійно. Також для нас Важливими є ваші рекомендації, т.к. якщо наша робота Вас влаштувала, ви можете порекомендувати нас для встановлення відеоспостереження іншим клієнтам.

Ми працюємо по всій Україні. Серед наших цікавих та складних проектів: встановлення відеоспостереження на заводі ЗБК в Одесі, встановлення бездротового відеоспостереження на гранітному кар’єрі у Новограді-Волинському, встановлення відеоспостереження на заводі у Ружині, монтаж системи відеоспостереження на заводі ЗБК у Києві. Встановлення відеоспостереження на виробництві та магазинах у Білій Церкві, встановлення відеоспостереження на складах у Білій Церкві. Також ми виступали підрядниками з встановлення бездротового та провідного відеоспостереження у гранітному кар’єрі у смт. Рокитне Білоцерківського району.

Ми займаємося встановленням систем відеоспостереження в комплексі: проектування, вибір та продаж обладнання для відеоспостереження, встановлення обладнання для відеоспостереження (монтаж систем відеоспостереження), гарантійне та післягарантійне обслуговування.