"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Ремонт принтера в Білій Церкві

Ми здійснюємо будь-який ремонт офісної техніки (ремонт принтера, ремонт копіра, ремонт МФУ). До ваших послуг сертифіковані та дипломовані фахівці з великим досвідом роботи, які акуратно, пунктуально та якісно виконають необхідні роботи з ремонту принтера.

Ремонт принтерів в Білій Церкві.

Одним із головних напрямків діяльності нашої компанії є ремонт принтерів різних виробників, ремонт принтера Canon, ремонт принтерів HP, Xerox, Samsung та інших. Виконуємо ремонт лазерних принтерів різної складності. Для усунення типових несправностей підтримується постійний обсяг необхідних запасних частин (zip для принтерів). Також робимо ремонт кольорових лазерних принтерів. Можлива доставка принтера до сервісного центру для ремонту та назад до вас в офіс. Також при ремонті принтерів часто потрібно прошити принтер для правильної роботи після збою або якщо він не бачить картридж або нерегулярно вимикається. Також ремонтуємо МФУ різного класу (як для дому, так і офісні).

Ремонт копіювальної техніки (ремонт копірів, ремонт ксерокса).

Наша компанія пропонує професійні послуги з ремонту копірів Canon, Sharp, Xerox, Minolta та інших.

Якщо Ваш копір став блідо друкувати або навпаки копії виходять занадто темними, погано захоплювати папір або того гірше, зажовує його під час подачі, то настав час подумати про ремонт вашого помічника. Якщо не відремонтувати копір зараз, то він взагалі відмовиться працювати, при цьому є ризик пошкодити дорогий вузол. Тому, щоб запобігти більшій поломці, копіри вимагають періодичного технічного обслуговування (ТО). Наші інженери із задоволенням проведуть діагностику копіра та зроблять все, що потрібно для якісної та тривалої його роботи.

Цікавий факт: у нас більше прижилася назва ксерокс, а не копір, тому якщо ви шукаєте де відремонтувати ксерокс, то ми допоможемо вам це зробити 🙂

Щоб техніка служила довго, періодично їй потрібна профілактика, здійснити яку допоможе наша компанія. Ми проведемо перевірку та заміну швидкозношуваних деталей, чищення робочих механізмів, а також інші профілактичні процедури.

Наші послуги допоможуть Вашому принтеру працювати довго і без збоїв.

Зверніть увагу, наші фахівці найчастіше проводять не блоковий ремонт, а саме, ремонтні роботи, пов’язані з локалізацією та усуненням несправності безпосередньо в самому блоці (ремонт форматера принтера (ремонт плати управління), заміна термоплівки на печі, блоку подачі паперу, ремонт блоку живлення принтера і т.п.). Отже, наші клієнти економлять значні кошти, т.к. немає необхідності, наприклад, міняти ролик подачі паперу, коли можна легко змінити або відновити гумку на ньому.

Варто зазначити, що не завжди такі дії можливі та виправдані. Не виключено, що ремонт конкретного блоку принтера або МФУ може суттєво затягнутися, що пояснюється витратами часу на пошук та локалізацію несправності в конкретному блоці та пошук необхідних деталей, у цьому випадку робимо або заміну всього блоку, або якщо ремонт не доцільний, рекомендуємо купити новий принтер.

Ми займаємося ремонтом лазерних принтерів та БФП. Струменеві принтера та БФП у ремонт не приймаються.