"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Прошивка принтерів і БФП у Білій Церкві

Сервісний центр “Ф1 Сервіс” пропонує послугу з перепрошивки принтера або БФП у Білій Церкві, яка дозволить користуватися заправкою картриджів для економії ваших коштів.

Основні виробники для яких потрібна прошивка, щоб відучити принтер від фірмових картриджів: Samsung, Xerox, Konica Minolta
Купуючи лазерний принтер або МФУ, кожен очікує заощадити заправкою картриджів, замість покупки нових. Але з деякими моделями ви зіткнетеся з тим, що принтер або МФУ вже при першій заправці видасть помилку і почне блимати різними лампочками, вперто відмовляючись робити копію або друкувати Ваш документ (червона лампочка на індикаторі тонера або напис “замініть картридж”).
Все через те, що виробник подбав про те, щоб Ви щоразу купували новий картридж, вбудувавши в нього чіп, який відстежує кількість надрукованих сторінок, і після того як картридж закінчиться чіп просто блокує роботу принтера, тим самим змушуючи купити вас новий картридж.

Вартість прошивки починається від 350 грн та залежить від складності робіт при прошивці принтера, а також від типу захисту на принтері або МФУ.

Є різні типи прошивок, в деяких прошивка йде USB, в деяких потрібно розбирати принтер, знімати плату, випаювати одну або кілька мікросхем, прошивати їх і назад все збирати. У 1-му випадку вартість прошивки складає покупка прошивки під серійний номер картриджа CRUM, версію і серійний номер принтера + сама прошивка. У 2-му випадку це роботи з розбирання/складання принтера і сама прошивка.

Вкажіть модель принтера в онлайн заявці, або за телефоном 067-322-35-43, або надішліть нам на пошту: office@f1service.com.ua

Орієнтовні ціни на прошивку:

Прошивка Samsung M2070, M2070W — від 350 грн

Прошивка Samsung SCX3400/3405 — від 300 грн

Прошивка Samsung ML2165 (версии x.xx.01.xx)— 270 грн, для версії xx.xx.02.xx — от 400 грн

Прошивка XEROX WC 3025 — от 400 грн

Також завдяки роботі служб доставки можлива прошивка принтерів з інших міст. Доставка за рахунок клієнта за тарифами служб доставки.