"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Встановлення відеоспостереження на підприємстві

Комплексне рішення щодо встановлення відеоспостереження на підприємствах та заводах

Система відеоспостереження на підприємстві може служити для різних цілей, які допоможуть зробити ваше виробництво ефективнішим та безпечнішим. Основні цілі: контроль та оптимізація робочого процесу на підприємстві та охорона підприємства.

Контроль та оптимізація робочого процесу.

Завдяки впровадженню та встановленню відеоспостереження на підприємстві з підключенням до мережі інтернет, ви зможете централізовано контролювати весь робочий процес, незалежно від вашого місця знаходження і тим самим підвищити ефективність роботи персоналу, що управляє, а також бути в курсі всього, що відбувається на вашому заводі. Завдяки сучасному обладнанню ви можете підключитися до системи відеоспостереження з будь-якої точки світу, використовуючи ноутбук або телефон, підключений до інтернету.

Також встановлення відеоспостереження допоможе вам ефективно контролювати процес виробництва на віддалених цехах або у важкодоступних та небезпечних місцях. Завдяки використанню бездротових технологій відеоспостереження можна встановити на віддалених ділянках вашого підприємства, без необхідності прокладання кабелю. Тим самим скорочується час та витрати на встановлення самого відеоспостереження.

Охорона та безпека.

Завдяки встановленню відеоспостереження значно підвищиться ефективність охорони вашого підприємства. Ваша служба охорони зможе контролювати безпеку та збереження майна підприємства як у режимі реального часу, так і переглядати архіви. При встановленні великих систем сховищ даних ви зможете зберігати архіви запису з камер відеоспостереження протягом тривалого часу. Якщо вам потрібно заощадити на сховищах даних, наші фахівці налаштують систему для запису лише за умови реагування датчиків на рухи або інші події.

Також, крім контролю за тим, щоб на підприємство не проникли сторонні, встановлення відеоспостереження допоможе збільшити відповідальність ваших робітників і мотивувати їх займатися своїми службовими обов’язками, а також утриматися від дрібних крадіжок на робочому місці.

На яких об’єктах можливе встановлення відеоспостереження?

Встановлення системи відеоспостереження можливе практично на будь-яких об’єктах:

  • відеоспостереження у цеху
  • встановлення відеоспостереження в офісному приміщенні
  • відеоспостереження у кар’єрі
  • встановлення відеоспостереження на території підприємства
  • відеоспостереження на фермі
  • встановлення відеоспостереження на склад
  • системи відеоспостереження в АТП та СТО

Чи можливий поділ прав на доступ до камер та записів відеоспостереження?

Під час встановлення відеоспостереження можливе налаштування прав доступу для різного персоналу: охорона бачить тільки зі своїх камер, технолог бачить тільки свою ділянку виробництва, адміністратор мережі та керівник бачать усі. Це один із прикладів розподілу прав, при встановленні обладнання замовник сам вказує, кому і які права присвоїти.