"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Встановлення Windows у Білій Церкві

Встановлення Windows у Білій Церкві з дистрибутива клієнта або разом з покупкою ліцензії в сервісному центрі “Ф1 Сервіс”.

У нас ви можете купити Windows, встановити Windows у Білій Церкві, а також налаштувати операційну систему windows, встановити драйвера вашого ноутбука чи комп’ютера на віндовс, а також налаштувати принтер, сканер, веб-камеру.

  • Вартість встановлення Windows 7 в Білій Церкві на комп’ютер із встановленням драйверів на комплектуючі — 300 грн + вартість ліцензії.
  • Встановлення Windows 7 в Білій Церкві на ноутбук з установкою драйверів250 грн + вартість ліцензії. (Для старих ноутбуків для яких немає оригінальних драйверів під Windows 7 установка 400 грн)
  • Встановлення Window 10 на ноутбук — 250 грн + вартість ліцензії. (Для старих ноутбуків для яких немає оригінальних драйверів під Windows 7 установка 400 грн)
  • Встановлення Windows 10 на комп’ютер із встановленням драйверів на комплектуючі — 300 грн + вартість ліцензії.

Встановлення драйверів на периферійні пристрої: принтери, сканери, вебкамери тощо. оплачується окремо від 80 грн. за пристрій.

Додатково оплачується встановлення програмного забезпечення на ваш комп’ютер або ноутбук.

Для покупки доступні коробкові версії Microsoft Windows 10, а також OEM версії при покупці комплектуючих.

При покупці нового комп’ютера або ноутбука у нас ви можете придбати OEM версію Windows за меншою ціною, ніж коробкова.

Якщо у вас на офісі встановлена ​​піратська Windows то вам необхідно купити Windows Genuine Kit, яка коштує трохи дорожче, ніж сама ліцензія, але дозволить вам перейти з піратського на ліцензійне ПЗ без необхідності переустановки. Купівля WGK даті Вам право використовувати всі версії виндовс від ХР до 10. Мінімальна кількість комп’ютерів, на яку продається WGK – 5 шт. Перестаньте боятися перевірок – використовуйте ліцензійне програмне забезпечення.

Наші фахівці правильно встановлять Windows у Білій Церкві та налаштують для зручної та надійної роботи вашого ноутбука чи комп’ютера, розіб’ють розділи жорсткого диска, встановлять драйвера та необхідні програми, які ви також можете купити у нашому сервісному центрі, або вибрати пакет безкоштовних програм, таких як Libre office , 7zip, adobe reader і т.д.

Якщо вам необхідно перевстановити віндовс, то ми можемо запропонувати послугу попереднього перенесення вашої інформації (від 200 грн).