"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Налаштування роутера вдома в Білій Церкві

З розвитком інформаційних технологій ноутбуки та планшети витісняють стаціонарні комп’ютери у будинках та квартирах. Їхня популярність зростає завдяки своїй компактності та мобільності. Купивши ноутбук ви зіткнетеся з тим, що отримати інтернет ви можете тільки там, куди дістає кабель, а купивши планшет ви взагалі не можете підключити до нього кабель від інтернету. Вирішення цієї проблеми – встановлення WiFi роутера у вас вдома.

  • Вартість налаштування роутера початкового рівня – від 240 грн з виїздом до вас

Завдяки встановленню Wi-Fi роутера ви зможете роздати інтернет від вашого провайдера по всій квартирі або будинку, не залежно від проводів. Відстань, на якій ви зможете підключитися залежить як від потужності та якості пристрою, так і від вашого ноутбука або планшета. Тому дуже важливо підібрати маршрутизатор саме під ваші потреби.

Крім того важливо пам’ятати що для більшості провайдерів вам буде необхідно не тільки купити і правильно встановити, але й налаштувати його під вашого провайдера інтернету, налаштувати WiFi, вказати назву мережі та спосіб захисту від проникнення у вашу мережу сторонніх.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати, купити, встановити та налаштувати роутер у Білій Церкві, який допоможе отримувати інтернет на максимальну відстань із максимальною швидкістю.

Ціни вказані разом із вартістю одного виїзду майстра до клієнта додому для встановлення WiFi у Білій Церкві.