"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Встановлення антивірусу Біла Церква

Встановлення надійного антивірусу дуже важлива, якщо вам дорога інформація на вашому комп’ютері або ноутбуці. Якщо саму систему після ураження вірусами можна просто перевстановити, повернути втрачені фотографії або документи досить складно. Перемогти віруси набагато простіше не допустивши їхнього потрапляння на комп’ютер, а не лікуванням комп’ютера вже після зараження. Для цього на комп’ютер необхідно встановити антивірус, і чим надійніше краще.

У нашому сервісному центрі ви можете встановити безкоштовні антивіруси для домашнього користування, такі як Microsoft security essentials і avast, так і купити підписку на рік на Eset Antivirus, Kaspersky Antivirus. Також можливе встановлення більш просунутих антивірусів із вбудованим брандмауером, такі як Eset Smart Security та Kaspersky Internet Security.

Вартість послуги з встановлення антивірусу — від 100 грн + вартість ліцензії

Також важливо пам’ятати, що за умовами ліцензії більшість безкоштовних антивірусів можна використовувати тільки для використання вдома, а для використання в офісі або на підприємстві потрібно купити ліцензію.  Для великої кількості можна купити ліцензію не на 1,2 або 3, а спеціальні пакети під кожен офіс окремо, саме під кількість ліцензій, яка вам потрібна. Чим більше ліцензій, тим менша вартість передплати, а це означає, що ви зможете нормально заощадити на захисті вашої інформації.

На більшість антивірусів є знижка на продовження на наступний рік, яка може становити до 40% від вартості антивірусу.