"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Складання комп’ютера на замовлення Біла Церква

“Ф1 Сервіс” пропонує складання комп’ютерів під замовлення в Білій Церкві будь-якої конфігурації.

На першому етапі замовлення комп’ютера Вам потрібно визначиться для чого вам потрібен комп’ютер? Комп’ютер для ігор, для роботи в офісі, для домашнього користування, серфінг в інтернеті.

Якщо потрібен комп’ютер для роботи в офісних додатках (Word, Excel, Open-office, Libre Office …), перегляду фільмів, програвання музики або ви просто хочете зібрати комп’ютер на замовлення для виходу в інтернет – тоді ви можете купити недорогий комп’ютер економ- класу, тому що для відтворення цих завдань не потрібно витрачати багато ресурсів, а відповідно можна обійтися без дорогих комплектуючих. Стандартне складання на АМД або intel процесорі початкового рівня, 500 ГБ жорсткий диск, 4 ГБ оперативної пам’яті, вбудована відеокарта.

Якщо вам потрібна збірка комп’ютера на замовлення для сучасних ігор, і якщо ви хочете йти в ногу з часом, то ми допоможемо вам вибрати комплектуючі та зібрати комп’ютер вашої мрії з максимальними характеристиками. Для того щоб грати в сучасні ігри в сучасному комп’ютері вам знадобиться процесор Intel мінімум 6-го покоління, такі як Core i3-6100, Core i5-6600, відеокарта не нижче nvidia GTX-1050, 8 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ жорсткий диск, а також SSD-накопичувач для швидкої продуктивності файлової системи.
Часто можна почути: Навіщо збирати комп’ютер із комплектуючих, якщо на полицях магазинів стоять нові, вже готові до роботи комп’ютери?

Наша відповідь: складання комп’ютера на замовлення дозволяє індивідуально підібрати комп’ютер під ваші потреби (ігри, навчання, робота, серфінг в мережі, 3d-моделювання і т.д.)

Замовляючи складання комп’ютера на замовлення у Ф1 Сервіс ви отримуєте:

 • привабливі ціни на комплектуючі;
 • якісне складання комп’ютера на замовлення з обв’язкою проводів та надійним кріпленням комплектуючих;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки (ми даємо гарантію на окремі комплектуючі, що значно підвищує термін гарантії на окремі вузли);
 • допомога у налаштуванні комп’ютера та встановлення програмного забезпечення (можливий виїзд до клієнта для встановлення);
 • ідеальне поєднання ціни та продуктивності;
 • iндивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • мінімальні терміни поставки та складання.

Складання комп’ютера на замовлення починається з попереднього опитування клієнта, для визначення необхідної комплектації нам потрібно знати:

 • для якої мети клієнт вибирає комп’ютер;
 • які програми (програми) замовник планує запускати на комп’ютері;
 • потрібен лише системний блок або повний комплект (комп’ютер+монітор+колонки+клавіатура+миша);
 • максимальний і мінімальний бюджет, який замовник готовий витратити на складання комп’ютера на замовлення в Білій Церкві;
 • можливі пріоритети виробників комплектуючих для комп’ютера клієнта;
 • стан мережі 220 у місці, де буде використовуватися комп’ютер (чи потрібен ДБЖ (Джерело безперебійного живлення)?);
 • дізнатися особливі побажання: чи зробити системний блок максимально безшумним, чи потрібне підсвічування, вікна або особливі прикраси на корпусі.

Після відповіді на ці та інші питання ми зможемо максимально ефективно підібрати комплектуючі відповідно до ваших потреб та надати вам кілька варіантів комплектуючих з різними характеристиками та цінами.

Після повного узгодження комплектації ми замовляємо товар на складі та проводимо попереднє тестування комплектуючих на наявність заводського шлюбу та їх сумісність між собою, і тільки після цього приступаємо до складання системного блоку на замовлення. У сервісному центрі “Ф1 Сервіс” використовуються тільки перевірені комплектуючі від брендів, що зарекомендували себе.

За бажанням можлива доставка техніки в Білій Церкві замовнику в офіс або додому, з установкою та підключенням комп’ютера.

У нас ви можете не тільки зібрати новий комп’ютер, а й зробити модернізацію чи ремонт комп’ютера: виконати заміну застарілих або деталей, що вийшли з ладу, провести заміну конденсаторів на материнці.