"Ф1 Сервис" — ремонт ноутбуков, заправка картриджей в Белой Церкви

Про компанію Ф1 Сервіс

favНа ринку продажу та обслуговування комп’ютерів та оргтехніки спостерігається величезна кількість пропозицій різних товарів та послуг. Найголовніше в такій ситуації не помилитися і знайти надійного та вірного партнера.

Що відрізняє компанію “Ф1 сервіс” від конкурентів:

1. Надійність постачання.

За всі роки роботи у сфері ІТ-послуг та продажів ми нагромадили безцінний досвід і заробили репутацію надійного партнера, якій дуже цінуємо. Укладаючи з нами договір про постачання комп’ютерної та офісної техніки, Ви можете бути впевнені — своєчасність, і надійність обладнання, що одержується, і обслуговування гарантована. Ми займаємося поставками комп’ютерів та обладнання на замовлення, велика частина техніки знаходиться на складі, що приємно позначається на вартості товару, і може бути відвантажена в будь-який зручний для Вас час у найкоротші терміни.

2. Широкий асортимент техніки

Компанія “Ф1 Сервіс” готова надати весь спектр послуг з постачання техніки до вашого офісу, великого підприємства або додому. Запросивши наш каталог Ви можете ознайомитись із найнадійнішим комп’ютерним та друкарським обладнанням відомих комп’ютерних брендів.

Ми готові надати Вам різні технічні характеристики та цінові категорії товару: від економ до преміум-класу. На сайті надана лише мала частина від величезного каталогу товару. Для замовлення ви можете запросити прайс поштою або телефоном, а також просто написати нам якесь обладнання Вам необхідно.

3. Вигідні ціни на комп’ютери та оргтехніку

Завдяки тому, що ми працюємо з надійними оптовими партнерами, Ви отримуєте продукцію з мінімальною націнкою в найкоротші терміни зі складу або на замовлення.

4. Гарантована якість продукції

Купуючи обладнання нашої компанії, Ви можете бути впевнені у його якості. На все обладнання розповсюджується гарантія, встановлена ​​виробником.

5. Високий рівень обслуговування

Підготовлений персонал сервісного центру “Ф1 сервіс” відповість на питання, що Вас цікавлять, надавши при цьому кваліфіковану консультацію. Побудова відносин з клієнтом, що передбачають довгострокову співпрацю, зручність і можливість вибору, консультації професійних фахівців, готових уважно вислухати всі питання, надати вичерпну інформацію про комплектацію та технічні характеристики обладнання, підібрати необхідний перелік обладнання для Вашого офісу та встановити його. Ми цінуємо кожного нашого клієнта!

6. Якісний сервіс

Клієнти сервісного центру “Ф1 Сервіс” завжди отримують відмінне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Запорукою якісного обслуговування комп’ютерної та офісної техніки є:

  • висококваліфікований персонал компанії, їх знання та прагнення розвиватися;
  • наявність постійно поповнюваного складу оригінальних та вироблених за ліцензією запасних частин та витратних матеріалів;
  • наявність спеціального обладнання для більшості типів ремонту оргтехніки та комп’ютерної техніки;
  • договори з надійними оптовими партнерами та іншими сервісними центрами по всій Україні;
  • постійне відвідування нашими співробітниками профільних виставок та семінарів, а також перегляд тематичних ресурсів та форумів;
  • велика база документації з техніки, що ремонтується;
  • система обліку ремонтів та заправок.

Також, нами впроваджено систему контрактного сервісного обслуговування, що дає клієнту повну впевненість у надійній роботі його обладнання щодня.